Центр для рубки та згинання арматури Syntax Line 25-28

Автоматическая линия - Syntax Line-25-28

Центр для рубки та згинання арматури Syntax Line 25-28

Техніко – виробничі характеристики
• Діаметр арматурного дроту – від 8,0 до 28 мм
• Розмір квадратної скоби:
– мінімальний з дротом Ø 12 мм – 350 х 350 мм
– максимальний за годинниковою стрілкою – 1500 х 1500 мм
– максимальний проти годинникової стрілки – 3200 х 3200 мм
• Діаметр центральних штифтів:
– мінімальний – 40 мм
– максимальний – 200 мм
• Максимальна відстань між центральним штифтом та поверхнею підлоги – 2300 мм
• Рухомий склад – 8 секцій завдовжки 12000 мм
• Рухома платформа збору – 8+2 секцій довжиною 12000 мм.
• Загальна потужність – 27,6 – 35,6 KW.

Опис

Центр для рубки та згинання арматури Syntax Line 25-28 – MEP Group Італія

Syntax Line – автоматична лінія для рубки за заданим розміром та згинання стрижневої арматури розміром від 8 до 28 мм. Гнучкість верстата дозволяє задовольняти широкий спектр виробничих вимог, гарантуючи при цьому максимальну точність і високу якість виробів.

Висока продуктивність за мінімальних витрат
Висока продуктивність гарантована як при серійному виробництві (виконання однакових виробів з одного діаметра), так і при виробництві одиничних конструктивних елементів, таких як балки, колони (різних форм, діаметрів та розмірів).

Завдяки зменшенню одиниць обладнання та кількості робочої сили на виробничих майданчиках, в абсолютно автоматичному режимі досягається значне скорочення промислових витрат на одну тонну арматури, що обробляється.

Запатентовані технічні рішення для досягнення максимальної точності
Результатом високої продуктивності цента Syntax Line є сукупність технічних рішень, спрямованих на автоматизацію та прискорення всіх виробничих процесів, що передусім потрібні ручного втручання з боку оператора. В результаті абсолютно виключається втручання оператора, що уповільнює робочі процеси, досягаючи оптимального і безперервного виробничого циклу.

Максимальна продуктивність
Зафіксовані арматурні стрижні подаються до роликів протяжки. Завдяки високій швидкості подачі 3,2 м/с, завжди гарантований високий рівень продуктивності.

Запатентований метод «Многофункціональної подачі», що служить для подачі арматури до вузла згинання та здійснення контролю за її обертанням навколо своєї осі на стадії протяжки, складається з двох незалежних механізмів, що використовують різні технологічні рішення (Фіксатор арматури/Ролики протяжки). Результатом такого інноваційного рішення є отримання закритих хомутів та ідеально зігнутих скоб, значно зменшуючи при цьому кількість некондиційних виробів.

Два різаки для досягнення максимальної точності
Номінальна і справжня довжина арматурних прутів в більшості випадків не збігаються, дуже часто пруток 12 метрів або іншої довжини, фактично виявляється довшим. У разі складно гарантувати відхилення по довжині запрограмованих операцій рубки арматурного прутка, попередньо не вимірявши його.

Технічне вирішення цієї проблеми представлено в запатентованому механізмі, що передбачає використання двох ріжучих пристроїв, призначених для виконання точності рубки.

Подвійна протяжка для кожного виробу
Друга група протяжки дозволяє використовувати запатентовану систему, призначену для виробництва арматурних виробів, зігнутих з обох боків, використовуючи для цього замість двох тільки один вузол згинання. Як результат, значно спрощується і прискорюється виробничий цикл, виключається при цьому час, що витрачається на подачу дроту до другого вузла згинання, а відповідно, уникає необхідність заміни згинальних штифтів та відповідних калібрування кутів згинання.

Надійність та ергономіка
Комбінована система антиосьового обертання з дією другої групи роликів протяжки дозволяє виробляти скоби завжди закритого типу, запобігаючи необхідності небезпечного ручного втручання з боку оператора в процесі виконання згинання виробу, з метою доведення його до необхідної форми.

Ексклюзивне рішення в дизайні робочої поверхні верстата, оснащеного спеціальним опускним нижнім накопичувачем, дозволяє виробляти скоби досить великих розмірів (максимальна відстань між центральним штифтом і поверхнею підлоги 2300 мм), а також використовувати його, у разі потреби, для збирання готових виробів або прямої мірної продукції , уникаючи їх безладного падіння на підлогу.

В результаті оператор верстата працює завжди в умовах підвищеної безпеки та в ергономічно створеному таким чином робочому просторі.

MEP Group (M.E.P. – Macchine Elettroniche Piegatrici – S.P.A.) – провідний світовий виробник обладнання для обробки арматурної сталі, що використовується для армування залізобетону, а також у технологіях зварювання.

Щоб купити центр для рубки та згинання арматури Syntax Line 25-28 в Києві необхідно оформити онлайн заявку або зателефонувати за номерами які вказані на сайті.