Автоматичний правильно-відрізний верстат RD12

RD 12 MEP GROUP

Автоматичний правильно-відрізний верстат RD12

Техніко – виробничі характеристики
• Діаметр арматурного дроту – от 4,0 до 12 мм
• Довжина готових прутів:
– мінімальний – 1200 мм
– максимальний – 7000 мм
• Допустимі відхилення по довжині – ±5,0 мм
• Швидкість протяжки – 1,5 – 2,5 м/сек
• Потужність – 75,0 кВт.

Опис

Автоматичний правильно-відрізний верстат RD 12 – MEP Group Італія

Автоматичний правильно-відрізний верстат для правки та рубки за заданим розміром гладкого або рифленого круглого арматурного дроту, що надходить з бухтотримачів і має максимальний опір на розрив до 650 N/мм².
Оброблювані діаметри:
-від 4 до 12 мм з максимальним опором на розрив рівним 650N/мм²

Надійність та продуктивність
Процес виправлення арматури виконується із застосуванням гіперболічного ротора, що обертається, з встановленими всередині втулками виробленими з надміцного сплаву «Відія», відомого своєю понад міцністю і довговічністю. Передбачена можливість регулювання позиції втулок залежно від діаметра та якості арматури, що обробляється, гарантуючи при цьому завжди якісно випрямлені прути. Швидкий режим обертання необхідний для забезпечення високої продуктивності верстата, що передбачає застосування вузла водяного охолодження, який
дає можливість зберігати всі характеристики надійності правильно-відрізного верстата.

Постійний контроль якості
Використання двох вузлів протяжки сприяє правильній витяжці арматурного дроту з бухт, гарантуючи при цьому постійну якість і швидкість правки, забезпечуючи, особливо, якісну правку арматури малих діаметрів. Можлива експлуатація верстата з використанням різних швидкостей в залежності від встановленої довжини та діаметра арматури, що обробляється.

Рухлива рубальна система виконує рубку арматурної сталі безпосередньо під час просування дроту. Дане рішення дозволяє виконувати правку на великих швидкостях, гарантуючи при цьому високоякісну та точну рубку арматури за заданою довжиною.

Панель управління промислового комп’ютера PLC, розробленого MEP, складається з:
– Дисплей LCD типу “Touch screen”, призначений для графічної візуалізації на кшталт “user friendly” всієї інформації.
– компактний мікропроцесор («embedded») з низьким споживанням енергії.
– Електронні плати Input/Output та контроль осей із системою попередження від короткого замикання та перевантаження.

MEP Group (M.E.P. – Macchine Elettroniche Piegatrici – S.P.A.) – провідний світовий виробник обладнання для обробки арматурної сталі, що використовується для армування залізобетону, а також у технологіях зварювання.

Щоб купити автоматичний правильно-відрізний верстат RD12 в Києві необхідно оформити онлайн заявку або зателефонувати за номерами які вказані на сайті.