Планетарний бетонозмішувач ORU MS 500/330

Планетарний бетонозмішувач ORU MS 500/330

 • Місткість по завантаженню, л – 500
 • Місткість по завантаженню, кг – 790
 • Вихід по готовому замісу, л – 478
 • Вихід по ущільненому бетону, л – 330
 • Середня тривалість робочого циклу, с.- 45
 • Кількість осей обертання з лопатками – 1х2
 • Скребкові лопатки – 1
 • Швидкість обертання редуктора, об/хв – 16
 • Швидкість обертання «зірки», об/хв – 46
 • Потужність приводу змішувача, кВт – 15
 • Потужність гідростанції, кВт – 2,2
 • Маса, кг – 1800

Опис

Планетарний бетонозмішувач ORU MS 500/330

Бетонозмішувачі ORU (Le Officine Riunite – Udine S.p.A. Italy) MS – це тарілчасті планетарні змішувачі примусового типу з вертикальними осями обертання та верхнім розташуванням приводу, що дозволяють отримувати високоякісні бетонні суміші будь-якого складу та будь-якої рухливості.

Електродвигун приводу в цих бетонозмішувачах пов’язаний з редуктором за допомогою механічної та гідравлічної сполучних муфт, які захищають деталі передачі від перевантажень та ударних навантажень, а також забезпечують плавний пуск змішувача навіть у тих випадках, коли він вже завантажений.

Високий механічний ККД, знижені втрати потужності та мінімальні витрати на обслуговування – ось основні характеристики цих бетонозмішувачів. Днище та стінки бака покриваються знімними броньовими пластинами із зносостійкої сталі марки HARDOX у стандартному варіанті або із чавуну.

Швидкості обертання та обігу змішувальних лопаток були спеціально вивчені та вивірені експериментальним шляхом для того, щоб забезпечувати підвищену продуктивність змішувача ORU MS , не викликаючи при цьому розшаровування сумішей з різними гранулометричним складом та питомою вагою.

Рух маси, що перемішується всередині змішувального бака проводиться плавно, поступально і безперервно. Наведена зліва картинка, виконана на комп’ютері, красномовно показує, що після завершення лише одного обороту редуктора рух лопаток повною мірою покриває всю площу змішувального бака.

Скребкові та змішувальні лопатки можуть виготовлятися з чавуну або, за бажанням замовника, з еластомеру, а також із твердосплавними напайками.

Кути атаки і профіль всіх лопаток були ретельно вивчені з метою найбільш оптимального використання моменту, що крутить, скорочення до мінімуму тривалості перемішування і розвантаження. Кожна «зірка» виконана з високоміцної загартованої сталі та несе на собі два або три змішувальні важелі в залежності від моделі змішувача.
Важелі закриті захисними зносостійкими накладками з болтовими кріпленнями.

Бетонозмішувач може бути оснащений будь-якою автоматичною системою дозування води: ваговим, об’ємним або на основі датчика часу (таймера). Подача води проводиться за допомогою форсунок, спрямованих таким чином, щоб забезпечити розподіл води по всій поверхні замісу.

Розвантаження змішувача проводиться швидко завдяки відкриванню люка розвантажувального секторного типу, керованого гідравлічним циліндром. Герметичність закривання люка забезпечується за рахунок поліуретанових ущільнювачів. У разі аварійних ситуацій відкриття люка здійснюється за допомогою ручної помпи.

Завантаження заповнювачів у бетонозмішувач може здійснюватися або за допомогою стрічкового транспортера або скіпового механізму. Скиповий механізм, що має барабан з подвійним намотуванням троса, може бути поставлений замовнику з двома різними швидкостями при підйомі та спуску.

Ковш переміщається на шести сталевих колесах по рейках, що гарантує його відмінну стійкість під час руху. Механічні та електричні страхувальні пристрої унеможливлюють падіння ковша у разі обриву троса. У поєднанні з огорожами та іншими захисними пристроями це гарантує високий рівень безпеки під час роботи скіпу.

Скіп також оснащений системою «провислого троса», яка за допомогою роликів і кінцевих вимикачів дозволяє зробити зупинку ковша в будь-якій точці в умовах повної безпеки. Розвантажувальний люк розташований у днищі ковша, що має форму усіченого конуса. При необхідності на ковші може бути встановлений вібратор, щоб не допускати злипання матеріалу, що подається скіпом. Також за бажанням замовника ковш може бути захищений зсередини покриттям, що запобігає абразивному зносу корпусу.

ORU (Le Officine Riunite – Udine S.p.A. Italy) –  лідер у виробництві бетонних заводів та машин.

Щоб купити планетарний бетонозмішувач ORU MS 500/330 в Києві необхідно оформити онлайн заявку або зателефонувати за номерами які вказані на сайті.