Автоматичний згинально-профільний верстат Focus 12

Автоматичний згинально-профільний верстат Focus 12

Техніко – виробничі характеристики
• Діаметр арматурного дроту – від 4,0 до 12 мм
• Розмір квадратної скоби:
– мінімальний з дротом ∅4 мм (штифт опція) – 50 х 50 мм
– максимальний за годинниковою стрілкою – 1000 х 1000 мм
– максимальний проти годинникової стрілки – 2000 х 2000 мм
(З можливим розширенням робочої поверхні верстата, як опція)
• Довжина прутка, випрямленого та нарубаного за розміром – 5 – 12000 мм
• Діаметр центральних штифтів – мін. 12 мм, мах. 48 мм
• Потужність – 18 кВт.

Опис

Автоматичний згинально-профільний верстат Focus 12 – MEP Group Італія

Верстат Focus 12 – це ідеальне рішення серед автоматичних згинально-профільних верстатів, що використовують арматурний дріт з бухт, завдяки простоті експлуатації та досягнутим результатам. В силу своєї гнучкості та продуктивності, вироби гарантуються завжди високої якості.

Згинально-профільні верстати з числовим програмним управлінням Focus 12 для правки, різання та профілювання фігури будь-якої складності зі сталевого арматурного дроту та арматурної сталі діаметром від 4 мм до 12 мм із максимальним опором на розрив 700 N/mm².
Можливість обробляти одночасно 2 металеві прутки з максимальним діаметром Ø10 мм.

Основні технічні характеристики:

 • Система попереднього подачі арматурного дроту
  Система попередньої подачі використовує протяжні ролики, що рухаються гідравлічним способом. Полегшує подачу арматурного дроту до правильно-відрізної системи верстата.
 • Правильно-відрізна система MEP SYSTEM
  Правильно-відрізна система MEP SYSTEM призначена для виконання операції протяжки, правки та рубання сталевого арматурного дроту в котушках і застосовується на всіх автоматичних згинально-профільних верстатах останнього покоління, що випускаються компанією «MEP SpA». Дана інноваційна система обробки круглої сталевої арматури дозволяє поліпшити до максимально можливого рівня якість виправлення металевої арматури. дія гідравлічним способом була значно скорочена. Ця інноваційна правильно-відрізна система «MEP SYSTEM» не вимагає, під час експлуатації верстата, постійної заміни правильних роликів залежно від діаметра арматури, що обробляється, що значно скорочує час переналагодження верстата для проведення правки арматурного дроту різного діаметра. Крім цієї переваги, тиск арматурного дроту , що здійснюється на правильні ролики під час проведення редагування, розподіляється одночасно на пару роликів зі скороченням, таким чином, ефекту здавлювання/розплющення арматури.
 • Згинальний штифт
  з комплектуючими згинальними шпинделями різного діаметру та форми для здійснення гнуття арматурного дроту, поставляються згідно з правилами проведення цих операцій у діапазоні від 4 до 12 мм.
 • Гідравлічна система
  має загальну встановлену потужність 18 kW необхідну для забезпечення повного контролю над працездатністю всіх компонентів згинально-профільного верстата, системою гальмування окремих розмотувальних бухт з яких надходить арматурний дріт та інших додаткових компонентів верстата.
  • Гідравлічний насос зі змінною пропускною здатністю і відповідно з гідравлічними клапанами, що керуються за потужністю, дозволяє швидко приводити в  дію всі робочі механізми згинально-профільного верстата.
  • Усі гідравлічні елементи встановлені на верстаті стандартизовані (Vickers – Bosch – Rexroth – Danfoss).
  • Система охолодження верстата використовує гідравлічне масло зі спеціальними теплообмінниками, що повністю контролюється термостатом, гарантуючи максимальні параметри можливої ​​продуктивності верстата.
 • Пульт управління “World System”
  являє собою систему автоматичного контролю з мікропроцесором для управління та контролю даних, необхідних для програмування та функціонування верстата. Вся інформація вводиться на екран, розділений на вікна, які дозволяють легко виконувати наступні функції:
  • Проводити програмування скоби та петлі.
  • Використовувати пам’ять комп’ютера з попередньо встановленими прикладами та зразками операцій згинання та профілювання.
  • Створювати форми та зміни будь-яких форм.
  • Контролювати швидкість протягування та згинання

MEP Group (M.E.P. – Macchine Elettroniche Piegatrici – S.P.A.) – провідний світовий виробник обладнання для обробки арматурної сталі, що використовується для армування залізобетону, а також у технологіях зварювання.

Інноваційне рішення
AFS2 (advance feeding system 2) – це спеціальна правИльна система, яка дозволяє контролювати ефект обертання арматурного дроту навколо своєї осі під час його редагування. Результатом такого інноваційного винаходу є отримання завжди закритих виробів та ідеально випрямлених прутків.

Незалежний контроль у процесі виконання протяжки на двок прутках арматури, що випрямляються, і розширення поверхні їх контакту зі спеціально збільшеним роликом тяги, гарантуючи при цьому коректну протяжку. Таким чином зводиться до мінімуму деформація рифленості дроту, не порушуючи при цьому його механічних характеристик, що є типовим для традиційних систем редагування.

Щоб купити автоматичний згинально-профільний верстат Focus 12 в Києві необхідно оформити онлайн заявку або зателефонувати за номерами які вказані на сайті.